Курсова перепідготовка

web: http://zakinppo.org.ua, e-mail: info@zakinppo.org.ua Код ЄДРПОУ 02139723

24.09.2018  №  417

На № __________від  _________

Начальникам місцевих органів управління освітою,

керівникам закладів освіти

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА 19.09.2018 № 215 „Про затвердження плану-графіка підвищення кваліфікації на жовтень-грудень 2018 рокуˮ Закарпатський ІППО інформує, що з 1 жовтня 2018 року буде відкрито на сайті інституту онлайн-реєстрацію на курси підвищення кваліфікації за очною та заочною формами навчання згідно з витягом з плану роботи Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти на жовтень 2018 року.

На головній сторінці сайту інституту zakinppo.org.ua розміщено вкладку „Матеріали для слухачів курсів підвищення кваліфікаціїˮ, де потрібно зробити наступне:

1. Пройти реєстрацію за посиланням „Реєстрація на курси підвищення кваліфікації ТУТˮ. Терміни реєстрації будуть вказані на сторінці.

2. Після реєстрації повернутися на сторінку „Матеріали для слухачів курсів підвищення кваліфікаціїˮ та в таблиці спеціальностей обрати свою і пройти ВХІДНЕ ТЕСТУВАННЯ. Щоб пройти вхідне тестування, потрібне КОДОВЕ СЛОВО, яке Ви отримаєте в керівника курсів. Терміни вхідного тестування будуть вказані на сторінці.

3. Після вхідного тестування із таблиці спеціальностей на сторінці „Матеріали для слухачів курсів підвищення кваліфікаціїˮ натисніть „Завантажити матеріали для слухача курсівˮ та виберіть питання (тему), над якою працюватимете. Результати проведеної упродовж тижня самостійної роботи надішліть на відповідні електронні адреси керівників курсів Закарпатського ІППО. Серед матеріалів, які потрібно надіслати:

1. обрана тема випускної роботи;

2. тези учасника конференції з обміну досвідом;

3. відповідь на питання комплексного іспиту;

4. плани-конспекти двох уроків (занять).

Звертаємо увагу на те, що заочна форма навчання зорієнтована насамперед на такі категорії слухачів згідно з Положенням про курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників при Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти:

- особи з особливими потребами (для педагогічних працівників з різними кваліфікаційними категоріями);

- жінки, що виховують малолітніх дітей і є дружинами учасників бойових дій, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, беруть безпосередню участь в антитерористичній операції;

- жінки, які мають 3-х і більше дітей віком до 15 років або дитину інваліда;

- громадяни, які є опікунами дітей з особливими потребами або на утриманні яких перебувають особи з особливими потребами.

На такі курси можуть бути зараховані:

- керівники районних (міських) методичних об’єднань, члени обласних творчих груп;

- педагогічні працівники:

а) переможці обласного, учасники всеукраїнського конкурсів “Учитель року”;

б) зі званням „Заслужений вчитель України”, „Заслужений працівник освіти”, а також ті, котрі мають учений ступінь (або є його здобувачами);

в) розробники навчальних програм, курсів, посібників, підручників;

г) організатори освіти (начальники місцевих органів управління освітою, Р(М)МК, НМЦ, керівники закладів освіти), які проходять курси зі спеціальності;

ґ) залучені до викладання у системі курсів чи досвід роботи котрих узагальнений на обласному (всеукраїнському) рівні;

д) вищої кваліфікаційної категорії (в тому числі учителі, які мають педагогічні звання „учитель-методист”, „старший учитель”), які за станом здоров’я, певними сімейними обставинами не можуть відвідувати заняття курсів у повному їх обсязі.

Курсову підготовку за заочною формою навчання проходять у виняткових випадках (інвалідність, важка хвороба та ін.) педагогічні працівники другої та першої кваліфікаційної категорії і спеціалісти.

Залишається актуальною дистанційна форма підвищення кваліфікації педагогічних працівників, зокрема для таких категорій слухачів відповідно до Положення про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників за дистанційною формою навчання:

- особи з особливими потребами (для педагогічних працівників з різними кваліфікаційними категоріями):

- жінки, які мають 3-х і більше дітей у віці до 15 років або дитину-інваліда;

- громадяни, які є опікунами дітей з особливими потребами або на утриманні яких перебувають особи з особливими потребами;

- працівники місцевих органів управління освітою;

- для педагогічних працівників не нижче І кваліфікаційної категорії – особи, які проживають у важкодоступних до ЗІППО населених пунктах.

Реєстрація на дистанційну форму навчання курсів підвищення кваліфікації проходитиме на платформі дистанційної форми навчання інституту за посиланням https://sites.google.com/a/zakinppo.org.ua/do/home.

З питань реєстрації звертатися за телефоном +380509343622 Гайович Є., методист інформаційного центру.

Заступник директора інституту                                                             М. Басараб