A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Тячівської міської ради
Закарпатської області

Новини

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) зібрало всі терміни виконання заходів з питань запобігання та виявлення корупції у одному документі та підготувало спеціальну пам’ятку.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) зібрало всі терміни виконання заходів з питань запобігання та виявлення корупції у одному документі та підготувало спеціальну пам’ятку. Тепер усі зацікавлені можуть швидко, зручно, одночасно з різних питань перевіряти строки виконання обов’язкових антикорупційних процедур. Завантажити пам’ятку можна за посиланням: https://nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/pamyatka.pdf.???????

13:50 07.10.2021

16 серпня 2021 року на базі КЗО «Центр позашкільної роботи» відбулося засідання робочої групи з числа педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Тячівськоі ТГ

На виконання наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації від 27.07.2021 № 275 та наказу відділу освіти Тячівськоі міської ради від 05.08.2021 року «Про підготовку до 2021-2022 навчального року», згідно плану роботи відділу освіти Тячівської міської ради, 16 серпня 2021 року на базі КЗО «Центр позашкільної роботи» відбулося засідання робочої групи з числа педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Тячівськоі ТГ. Робочою групою було обговорено питання підготовки організованого навчального року, а саме: проведення серпневих нарад, засідань, семінарів педагогічних працівників громади відповідно до графіка, складання плану роботи методооб’єднання, курсова підготовка, Нова Українська Школа, а також ряд інших важливих питань, щодо організації навчання і виховане підростаючого покоління.

14:58 16.08.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень