Відділ освіти Тячівської міської ради
Закарпатської області

У неділю, 21 липня, на площі Поштовій у Тячеві вперше відбулося яскравий сімейний фестиваль «Family Day». Мешканці та гості міста цілими родинами прийшли на свято, організоване Тячівською міською радою в рамках проекту «Громада на мільйон. Спеціаліст

У неділю, 21 липня, на площі Поштовій у Тячеві вперше відбулося яскравий сімейний фестиваль «Family Day». Мешканці та гості міста цілими родинами прийшли на свято, організоване Тячівською міською радою в рамках проекту «Громада на мільйон. Спеціалісти».

Хореографічний колектив «Фортуна» підготував для гостей фестивалю танцювальне привітання. 

 

Під час дійства були організовані захоплюючі «перегони мацьоп», в яких у спритності змагалися 9 малюків. Переможці «забігу» отримали у подарунок символічні футболки з написом «Мацьопа Тячівської громади». Як мацьопи, так і їх батьки і глядачі змагань отримали заряд гарного настрою та масу радісних емоцій.


Ще одним видовищним моментом свята став показовий виступ вихованців відділення греко-римської боротьби Тячівської ДЮСШ. 
Також для всіх бажаючих проводили пізнавальні майстер-класи з надання першої медичної допомоги, а також надавали юридичні консультації «Знай свої права» для мам, які перебувають у декретній відпустці.

Неабиякий інтерес у малечі викликало знайомство з рятувальниками Тячівської ДПРЧ-8, які залюбки давали дітям посидіти у пожежному авто і приміряти спорядження, та представниками поліції, що запрошували хлопчиків і дівчаток спробувати себе в ролі поліцейського.  

Серед локацій родинного свята були також куточки фольклору, солодощів і фотозона. 

 « повернутися до списку новин