Результати ІІ-го (міського етапу) Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

Дата: 01.03.2019 09:37

Протокол №1

І вікова категорія (6-10 років)

Назва роботи

ПІБ учня

Назва школи

Керівник

Місце

Життя одне не рискуй

Медвідь Андріана Андріївна

Округлянська ЗОШ І-ІІ ступенів Тячівської міської ради Закарпатської області

Думнич М.С.

І

Безпека праці

Сойма Валерій Васильович

Округлянська ЗОШ І-ІІ ступенів Тячівської міської ради Закарпатської області

Токар Д.М.

ІІ

Завжди пам'ятай про правила охорона праці – це збереже ваше життя

Гавриш Константин Васильович

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені В. Ґренджі-Донського Тячівської міської ради Закарпатської області

Микулець С.І.

ІІІ

Голова журі: Дерен С.І.

Члени журі: Петер Е.Б.

Шелевер М.В.

Куць М.Т.

Гирич С.І.

Протокол №2

ІІ вікова категорія (11-14 років)

Назва роботи

ПІБ учня

Назва школи

Керівник

Місце

Охорона праці запорука життя

Каліцька Ірина Василівна

Округлянська ЗОШ І-ІІ ступенів

Цьока М.В.

І

Бережи життя

Токар Іван Васильович

Лазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Токар Н.І.

ІІ

Не забувай про свою безпеку

Бобрушко Наталія Василівна

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені В. Ґренджі-Донського

Голубка Н.І.

ІІІ

Голова журі: Дерен С.І.

Члени журі: Петер Е.Б.

Шелевер М.В.

Куць М.Т.

Гирич С.І.

Шановні краяни!

Наразі серед населення громади, особливо дітей, спостерігається напружена епідемічна ситуація. У зв’язку з цим гостро постало питання про профілактичні щеплення дітей дошкільного і шкільного віку.

Доводимо до вашого відома , що згідно зі статтею 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.

Відповідно до Календаря профілактичних щеплень в Україні, діти у віці         до 6 років повинні бути щепленими проти гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та Хіб-інфекцій.  У шестирічному віці проводиться ревакцинація проти дифтерії, правця, поліомієліту, кору, краснухи, та паротиту.

Дане питання  було взято під особистий контроль керівництвом Тячівської міської ради та обговорено на засіданні виконкому 14 лютого 2019 року за участю керівників закладів освіти та охорони здоров’я громади. За результатами обговорення прийнято відповідне рішення.

На виконання цього рішення працівниками медичних та освітніх закладів вивчається порядок тимчасової відмови у допуску до занять у школах та в дитсадках дітей які не пройшли вакцинацію. Розробляється пам’ятка для батьків про порядок і необхідність проведення профілактичних щеплень. Ситуація із станом захворюваності, охопленням дітей профілактичними щепленнями буде моніторитись щомісячно.

Наголошуємо, що з 1 вересня 2019 р. прийом дітей до перших класів закладів  загальної середньої освіти та до закладів дошкільної освіти без відповідних щеплень здійснюватися не буде, крім випадків, які передбачені чинним законодавством.

Шановні батьки здоров’я ваших дітей у ваших руках! Не будьте байдужі!

Головний лікар КНП «Центр первинної                                 О.М.Велеган

медико-санітарної допомоги Тячівської

міської ради Закарпатської області»

Начальник управління освіти,                                                  С.І.Дерен

охорони здоров’я, культури, сім’ї,

молоді і спорту Тячівської

міської ради

На виконання наказу МОН від 21.08.2018 №927 та листа МОН від 10.01.2019 року №1/9-14 14 лютогго 2019 року керівники закладів дошкільної освіти Тячівської міської ради взяли участь у Всеукраїнському навчальному  вебінарі "Здача звіту 85-К закладів дошкільної освіти".

26 січня в Тячеві з офіційним візитом перебувала делегація з міста-побратима XVIII район Будапешта. У Тячівській міській раді почесних гостей зустрічали міський голова Іван Іванович Ковач, секретар міської ради Іван Іванович Крічфалушій, заступники міського голови Клебан І.Я. і Мийсарош Т.С., керівники структурних підрозділів та депутати міської ради. І.І.Ковач коротко ознайомив гостей з сторінками історії міста та основними напрямками торговельно-економічного і культурного розвитку сучасної Тячівської громади. На зустрічі визначено, що основою співробітництва між нашими містами можуть стати угоди про співробітництво в економічній та культурно-освітній сферах. Саму тому у рамках візиту відбулась екскурсія по освітнім закладам нашого міста, історичним пам’яткам та місцях, цікавими для туристів. Делегація відвідала Тячівську ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.В.Гренджі-Донського. Угорців цікавила історія школи, структура, і разом з міським головою обговорювалися питання щодо енергозберігаючих технологій. Вражені гості були 1-А класом, де введено проект «Розумна школа». Побували гості і у гордості нашої громади: – спортивному комплексі «Спортивна арена Тячів». Ними відзначено, що спорт - це та галузь, якій потрібно призначати велику увагу. Талановиті учні школи мистецтв зустріли делегатів цікавою концертною програмою. Директор школи провів невелику екскурсію по школі, де члени делегацій побачили класи для індивідуальних занять та роботи учнів школи. Звичайно, що гості побажали побувати у школі з угорською мовою навчання. Вже тут більш детально обговорювалися проекти співробітництва, які стосуються питань енергозбереження. Міський голова побажав гостям приємних вражень від перебування в м. Тячів та від імені міської громади подарував сувеніри на згадку про перебування у нашому місті.