В Тячівській ЗОШ I-III ст.. з угорською мовою навчання ім. Ш. Голлоші було проведено акцію «16 днів проти насильства»

Дата: 10.12.2019 11:42

Шкільний психолог Мокан О.В. розповіла учням : які є види насильства? Як розпізнати насильство? Куди потрібно звертатись при виявленні насильства?. Також було проведено тренінг «Ми проти насильства».
Конкурс малюнків «Мир в сім’ї» очима дітей.
Перегляд фільму «Життя на продаж» та «Станція призначення життя».
Старший інспектор ювенальної поліції Антоніна Маркітан провела із учнями школи бесіду на тему «домашнє насильство».
Головний спеціаліст юридичного відділу Тячівської міської ради Мар’яна Тиводар провела анкетування на виявлення насильства в сім’ї. Учні отримали буклети з номерами гарячої лінії, куди можуть звертатись при необхідності.
Розповіли учням про стрічки білого і синього кольору,які символізують боротьбу з домашнім насильство та насильство над дітьми. Після почутого кожен учень міг вибрати собі білу або синю стрічку.
Шкільна медсестра Бочкор Андріана розповіла учням старших класів «Що таке СНІД?» також презентувала фільм.
І як завжди наголошувалося « Хочеш щось змінити,почнімо це робити з себе».