Управління освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Тячівської міської ради
Закарпатської області

Руськополівська ЗОШ - бронзовий призер Закарпаття з футболу!

Ігри проходили за олімпійською системою. У старшій віковій категорії (2005 р.н.) у півфіналах школярі Страбичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів перемогли юнаків із Руського Поля, що на Тячівщині 2:1, а футболісти із Великих Лаз доволі легко перемогли ліцеїстів із Ільниці – 3:0.
У грі за третє місце Руськополівська ЗОШ та Ільницький ліцей зіграли внічию 2:2. Долю матчу визначила серія післяматчевих пенальті, де точнішими були юні футболісти із Тячівщини – 3:1. Чемпіонами стали школярі Страбичова 1:1 (пен 4:2)
Отже наші хлопці з РП здобули 3 місце серед всіх шкіл Закарпаття! Це велике досягнення, адже у нашої школи гарні футбольні традиції!