Сьогодні, 22 січня 2020 року у Тячівському районному будинку культури відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Соборності України за участю учнів 10-11 класів ЗЗСО Тячівської міської ради

Дата: 22.01.2020 14:53

Сьогодні, 22 січня 2020 року у Тячівському районному будинку культури відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Соборності України – свята на честь проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році на Софійській площі у Києві, та 73-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України. У заході взяли участь вчителі та учні старших класів Тячівської ОТГ. Літературну композицію представили гуртківці Тячівського ЦДЮТ (керівник Марина Берец). Також у цей день представники РДА, районної та міської рад поклали кошики з квітами до пам’ятника Тарасу Шевченку.