Дата: 13.01.2020 15:26

13 січня 2020 року на базі Лазівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся І-й етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт учнів-членів наукового товариства МАН за участю учнів 8 - 11 класів закладів загальної середньої освіти Тячівської ОТГ (Тячівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені В. Гренджі-Донського, Тячівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Лазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тячівківська ЗОШ І-ІІ ступенів). У І-му етапі було представлено 14 наукових робіт з 8 секцій. Всі роботи були оформленні відповідно до Положення конкурсу і презентовані учнями по кожному відділенню. По завершенню захисту науково-дослідницьких робіт комісія визначила місця по кожному відділенні з кожної секції ( І, ІІ, ІІІ рівнів). Переможці конкурсу будуть продовжувати педставляти свою наукову роботу на ІІ (обласному) етапі.