Управління освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Тячівської міської ради
Закарпатської області

Призери та переможці І(міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукового товариства МАН Тячівської об'єднаної територіальної громади

Відділення комп'ютерних наук, секція мультимедійна система, навчальні та ігрові програми

 

ІІІ місце - Мула Ганна Іванівна учениця 8 клас Тячівківської ЗОШ І-ІІ ступенів з темою «Створення навчального програмного засобу для вивчення інформатики у початковій школі

Відділення мовознавство, секція німецька мова

 

І місце - Цимбалюк Владислав Владиславович учень 8-А класу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені В. Ґренджі-Донського з темою «Чарівність усної німецької народної творчості»

 

ІІІ місце - Мільович Інна Романівна учениця 9-Б класу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів№1 імені В. Ґренджі-Донського з темою  «Інфінітив у німецькій мові»

ІІ місце - Ердив Ольга Робертівна учениця 9 клас Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з темою  «Складносурядне речення. Типи зв'язку у складносурядному реченні»

 

ІІ місце - Бабич Анастасія Вячеславівна  учениця 10-А класу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з темою  «Німецька мова – загальні відомості. Германізм»

 

І місце - Палінкаш Анастасія Романівна учениця 10-Б Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  з темою «Вживання дієслова «lassen» у німецькій мові»

 

І місце - Шпряха Наталія Миколаївна учениця 11-Б класу Тячівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені В. Ґренджі-Донського

 

Відділення мовознавство, секція англійська мова

 

ІІ місце - Мацола Анастасія Генадіївна учениця 10-А класу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені В. Ґренджі-Донського з темою  «Актуальність використання англійської мови в світі»

 

ІІ місце - Балкова Олена Олександрівна учениця 11-А класу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів№1 імені В. Ґренджі-Донського з темою «Історичні пам'ятким Британії»

 

ІІ місце - Етвеш Вікторія Людвіківна учениця 8-А класу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з темою «Особливості вживання артиклів в англійській мові»

 

Відділення мовознавство, секція французька мова

 

І місце - Іванчо Крістіна учениця 10-А класу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені В. Ґренджі-Донського з темою «Україна-Франція діалог продовження»

 

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція зарубіжна література

 

ІІІ ступенів - Борка Іванна Василівна учениця 8 класу Тячівківської  ЗОШ І-ІІ ступенів з темою «Сонячний, радісно-бешкетливий світ дитинства у повісті Марка Твена» Пригоди Тома Сойєра»

 

ІІ місце - Балкова Олена Олександрівна учениця 11-А класу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені В. Ґренджі-Донського з темою «Культура Запорізької Січі»

 

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція українська література

 

ІІ місце - Дегтярюк Єлізавета Юріївна учениця 11 класу Лазівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів з темою «Повість «Срібна Земля»

 

І місце - Думнич Тетяна Андріївна учениця 11 класу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з темою «Мотив божевілля світу і людини у романі Ліни Костенко «Записки самашедшего»

 

Відділення історія, секція всесвітня історія

 

І місце - Івашкевич Валерія Максимівна учениця 10- Б класу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені В. Ґренджі-Донського з темою «Тероризм в історії людства та його вплив на міжнародні відносини»

 

ІІІ місце - Козьма Оксана Богданівна учениця 10 класу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з темою  «Авраам Лінкольн – людина і політик»

 

ІІ ступенів - Макусій Віктор Богданович учень 9 класу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з темою «Історія футболу»

 

Відділення історія, секція історичне краєзнавство

 

ІІ ступенів – Бабич Іванна Віталіївна учениця 10 класу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з темою «Таємниці Грушівського монастиря»

 

Відділення історія, секція історія України

 

І місце - Думнич Тетяна Андріївна учениця 11 класу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з темою «Загадки Софіївського собору»

 

Відділення економіка, секція мікроекономіка та макроекономіка

 

І місце - Зеленчук Наталія Василівна учениця 10-А Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені В. Ґренджі-Донського з темою «Дрібне підприємство та його значення в розвитку економіки»

 

Відділення екології та аграрних наук, секція екологія

 

ІІ місце - Мельник Вероніка Іванівна учениця 11-Б Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені В. Ґренджі-Донського з темою  «Забруднення міст України та шляхи їх вирішення»

 

Відділення хімії та біології, секція валеологія

 

І місце - Подольська Анастасія Тарасівна учениця 9А Тячівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені В. Ґренджі-Донського з темою «Особливості харчування дітей шкільного віку»

 

Відділення наука про Землю. Секція геологія, геохімія та мінералогія

 

І місце - Дуйчак Наталія Михайлівна учениця 9А класу  Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені В. Ґренджі-Донського з темою  «Лікувальні властивості коштовних каменів»

 

М.В. Шелевер, провідний спеціаліст управління освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Тячівської міської ради.

О.В. Фера,  голова методичного об’єднання вчителів географії та економіки шкіл Тячівської об’єднаної територіальної громади

 



« повернутися до списку новин