6 квітня 2022 року проведено нараду з директорами ЗДО

Дата: 06.04.2022 11:57

Проведено нараду зкерівниками ЗДО Тячівської ТГ по питаннях:

???????- робота ЗДО на період дії воєнного стану.

- про рекомендації для працівників ЗДО у період воєнного стану в Україні.

- різне.

При  введенні в Україні воєнного стану позначається на всіх сферах людського життя. Особливих змін зазнає дошкільна галузь. В умовах воєнного стану зазнала змін й організація роботи ЗДО Тячівської ТГ, зокрема можемо організувати роботу методом консультування батьків за дистанційною формою навчання. Звернута велика увага на зарахування дітей дошкільного віку з числа внутрішнього переміщених осіб за місцем тимчасового проживання. В умовах військових дій найбільшої актуальності набувають системи комунікації з дітьми, їхніми батьками, сім’ями, педагогами, що дає змогу встановити швидкий обмін інформацією, мобільність зворотного зв’язку.

У процесі організації комунікації учасників освітнього процесу, а також з метою покращення адаптації громадян із числа внутрішньо переміщених осіб із зон активних бойових дій працівники ЗДО мають надавати підтримку інформаційну, методичну, консультативну тощо дітям та їхнім сім’ям.