24 травня 2019 року відлунав останній дзвінок для школярів закладів освіти Тячівської ОТГ

Дата: 25.05.2019 18:46

Закінчились навчальні заняття, позаду залишилися контрольні роботи і хвилювання, а попереду – такі довгоочікувані літні канікули – найцікавіший час для учнів, який дарує знайомства з новими друзями, подорожі цікавими місцями, веселі ігри, радісні свята. Мами й тата можуть також відпочити від перевірки домашніх завдань, переживань щодо успішності дітей…

Сьогодні особливий день для наших випускників. Для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях. Бажаємо вам амбітних планів і величних звершень. Бажаємо вам невгамовності і пошуку, ініціативи. Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну. Не виключено, що ваша місія — змінити весь світ. Тому бажаємо вам здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення.