Відділ освіти Тячівської міської ради
Закарпатської області

Молодіжній раді в Тячівській ОТГ бути!

Дата створення: 17:00 07.11.2019

7 листопада 2019 року   - день коли нарешті відбулося Перше засідання ініціативної групи з Молодіжної ради.

Дата створення: 16:57 05.11.2019

Напередодні тижня писемності проведено урок у 2-В класі Лазівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учні вміло та активно оформляли стінгазети.

Дата створення: 16:20 23.10.2019

Тячів має чим пишатися На даний час делегація з міста Буча перебуває у спортивному комплексі «Спортивна арена Тячів». Бучанців, як і всіх гостей нашого міста, вражає як будівля комплексу, так і можливості подальшого розвитку спорту в нашій громаді.

Дата створення: 16:19 23.10.2019

У спортивному комплексі Спортивна арена Тячів відбувається офіційна зустріч делегації з міста Буча. Міський голова Іван Іванович Ковач представив гостям начальників відділів Тячівської міської ради та ознайомив з роботою майже всіх напрямків

Учні та педагоги ЗЗСО Тячівської ОТГ познайомились з автором книги «Неси мамці жалість мою…Закарпатці у Першій світовій війні»

Дата створення: 16:30 17.10.2019

Сьогодні, 17 жовтня 2019 року, у приміщенні картинної галереї ім.Ш.Голлоші, що у м.Тячів відбулася презентація книги «Неси мамці жалість мою…Закарпатці у Першій світовій війні», за участю автора книги – Юрія Фатули та директора видавництва «Патент» Івана Ключевського.