30 липня учні закладів освіти Тячівсьої ОТГ виконали флешмоб В рамках інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидій торгівлі людьми

Дата: 30.07.2019 15:14

2013 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня – Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Ключовим завданням цього дня є підвищення рівня поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми та привернення уваги до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від цього злочину.

Боротьба з торгівлею людьми є одним з пріоритетних напрямів діяльності Уряду України у сфері захисту прав людини.

В рамках інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидій торгівлі людьми працівниками Тячівської міської ради спільно з хореографічним колективом «Імпульс» (керівник Світлана Орос) на площі Поштовій відбувся флешмоб «#Протидій торгівлі людьми» та проведено інформування жителів і гостей міста щодо обізнаності з питань протидії торгівлі людьми, форм експлуатації людей, як уберегтися від потрапляння у процес торгівлі людьми, розповсюджено  інформаційні буклети.

Якщо Ви або хтось із знайомих та родичів стали жертвою торгівлі людьми звертайтеся за телефонами:

•    Тячівська міська рада: (03134) 3-25-44;

• Національна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів:0 800 505 501.