Дата: 02.02.2022 11:33

За  дорученням голови Тячівської міської ради 2 лютого 2022 року було проведено роботу з працівниками Руськополдівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Руськополівського ЗДО ясла-садок №1,2., а саме, щодо профілактичних щеплень дітей та учнів, згідно Календаря щеплень та контроль за дотриманням протиепідемічних норм COVID-19. Даний захід був проведений директором комунального некомерційного підприємства «Центр медико-санітарної допомоги Тячівської міської ради  Оленою Велеган та спеціалістами відділу освіти Тячівської міської ради Мар’яною Шелевер, Мартою Куць. Учасниками були керівники закладів освіти, медичні сестри та голови батьківських комітетів.