Дата: 27.12.2022 09:15

Нещодавно на базі Центру позашкільної роботи Тячівської міської ради проводився І етап конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді ʺМоя Батьківщина - Українаʺ. Найкращі роботи брали участь в ІІ турі Конкурсу.

Згідно наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації №328 від 19.12.2022 року призерами стали:

ІІ місце – Каліцька Ірина, учениця 10-Б класу Лазівського ліцею (кер. Дочинець Наталія Іванівна) за роботу «Забруднення екології та екосистем Закарпаття»

ІІІ місце – Прокопчук Давид, учень 11 класу Тячівського ліцею №2 (кер. Лакатош Олена Юріївна) за роботу «Подорож до Угольсько-Широколужанського масиву»

Щиро вітаємо учнів та їх керівників, бажаємо подальших успіхів та звершень!