"РІШЕННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ на заміщення вакантної посади"

Дата: 28.08.2018 13:53

РІШЕННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

на заміщення вакантної посади

Відповідно до наказу управління освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту  Тячівської міської ради  від 27.07.2018 року №86 «Про конкурс щодо заміщення вакантної посади директора Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання імені Ш. Голлоші., конкурсна                                                                            комісія   вирі ш и л а:

1.  Взяти до відома відсутність повного пакету документів на конкурс щодо заміщення вакантної посади директора Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання імені Ш. Голлоші.
  2. Визнати конкурс на заміщення вакантної посади директора Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання імені Ш. Голлоші таким, що не відбувся.

Начальник управління,                                                                   С.І. Дерен

голова конкурсної комісії