Дата: 01.03.2019 19:47

1 березня завершується І-й етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка на протипожежну і техногенну тематику. Кращі роботи учнів закладів загальної середньої освіти Тячівської міської ради будуть передані для участі у ІІ (обласному) етапі конкурсу 8-й ДПРЧ (м.Тячів) Управління ДСНС України у Закарпатській області.
Мета конкурсу: розвиток творчих здібностей дітей, підвищення художньо-естетичного рівня робіт на протипожежну і техногенну тематику,формування у дітей культури поводження з вогнем, залучення до дій, спрямованих на запобігання пожежам, іншим техногенним явищам та навчання діям в умовах надзвичайних ситуацій.
Добровільне пожежне товариство України забезпечує організацію проведення конкурсу. У межах своєї компетенції ДСНС України здійснює інформаційну підтримку конкурсу. Редакція журналу «Пожежна та техногенна безпека» забезпечить  висвітлення та підсумки конкурсу в журналах.